Upravit stránku

Vize a nástroje k jejich naplňování

Poslání společnosti

TEPEDE chce zviditelnit svoje jméno kvalitou a konkurenceschopností svého zboží a svého servisu. Naším posláním je udržet a rozšířit naši pozici na trhu jakožto moderní, inovativní a spolehlivý dodavatel v segmentu Visual Communication. Náš sortiment, flexibilita, distribuce a naše odborné znalosti mají za cíl vytvoření přidané hodnoty pro naše zákazníky.

 

Inovativní média

TEPEDE neustále hledá nové materiály, aby mělo jistotu, že vyhoví všem požadavkům zákazníků. Náš obor známe velmi důkladně a pohybujeme se v něm dostatečně dlouho, abychom věděli, že inovace výrobku, jeho vysoká kvalita, konkurenceschopná cena a flexibilní přístup k zákazníkovi udrží náš vzájemný obchod na čele oboru velkoplošné reklamy.

Pochopení požadavků našich zákazníků nám umožňuje, abychom spolupracovali s celosvětovými výrobci na vývoji nových papírů a tiskových materiálů.

 

Hardware, software a servis

Nabízíme kompletní hardwarová a softwarová řešení pro velkoplošný tisk.  Naše nabídka zahrnuje technologie vodou ředitelného tisku,(eko)solventu, latexu  a tisku UV barvami včetně nejnovějších softwarových RIPů od předních světových výrobců. Naši školení a zkušení technici jsou schopni poskytnout odborný servis v nejkratším možném termínu.

 

Lidský faktor

Pracovní tým TEPEDE se pohybuje v oblasti velkoplošného tisku velmi dlouho. Všichni jsme orientováni na zákazníka a na jeho uspokojení. Za léta naší praxe jsme získali odborné znalosti a zkušenosti, které nám umožňují uspokojovat požadavky nejnovějších tiskových technologií.

 

Závazek a důvěra

Stejně jako je náš obchod založen na dlouhodobém závazku a důvěře, funguje i náš vzájemný vztah s našimi dodavateli i s našimi zákazníky.

TEPEDE nabízí konkurenceschopnou škálu výrobků se zárukou kvality. Naše výrobky reprezentují nejvyšší dostupnou kvalitu ve všech kategoriích.

 

ODBORNOST – FLEXIBILITA – SKLADOVÁ DOSTUPNOST