Upravit stránku

Vize a nástroje k jejich naplňování

Poslání společnosti - TEPEDE chce zviditelnit svoje jméno kvalitou a konkurenceschopností svého zboží a svého servisu. Naším posláním je udržet a rozšířit naši pozici na trhu jakožto moderní, inovativní a spolehlivý dodavatel v segmentu Visual Communication. Náš sortiment, flexibilita, distribuce a naše odborné znalosti mají za cíl vytvoření přidané hodnoty pro naše zákazníky.

Inovativní média - TEPEDE neustále hledá nové materiály, aby mělo jistotu, že vyhoví všem požadavkům zákazníků. Náš obor známe velmi důkladně a pohybujeme se v něm dostatečně dlouho, abychom věděli, že inovace výrobku, jeho vysoká kvalita, konkurenceschopná cena a flexibilní přístup k zákazníkovi udrží náš vzájemný obchod na čele oboru velkoplošné reklamy. Pochopení požadavků našich zákazníků nám umožňuje, abychom spolupracovali s celosvětovými výrobci na vývoji nových papírů a tiskových materiálů.

Hardware, software a servis - Nabízíme kompletní hardwarová a softwarová řešení pro velkoplošný tisk.  Naše nabídka zahrnuje technologie vodou ředitelného tisku, (eko)solventu, latexu  a tisku UV barvami včetně nejnovějších softwarových RIPů od předních světových výrobců. Naši školení a zkušení technici jsou schopni poskytnout odborný servis v nejkratším možném termínu.

Lidský faktor - Pracovní tým TEPEDE se pohybuje v oblasti velkoplošného tisku velmi dlouho. Všichni jsme orientováni na zákazníka a na jeho uspokojení. Za léta naší praxe jsme získali odborné znalosti a zkušenosti, které nám umožňují uspokojovat požadavky nejnovějších tiskových technologií.

Závazek a důvěra - Stejně jako je náš obchod založen na dlouhodobém závazku a důvěře, funguje i náš vzájemný vztah s našimi dodavateli i s našimi zákazníky.

TEPEDE nabízí konkurenceschopnou škálu výrobků se zárukou kvality. Naše výrobky reprezentují nejvyšší dostupnou kvalitu ve všech kategoriích.

ODBORNOST – FLEXIBILITA – SKLADOVÁ DOSTUPNOST

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti