Upravit stránku

Aplikace a výběr tapet

31. 01. 2024

Chcete změnit design v místnosti? Nevíte jakou tapetu vybrat? A jak je aplikovat?

 

Při výběru tapet se nezapomeňte ujistit, že vaše preferovaná tapeta je kompatibilní s tiskovou technologií, kterou plánujete použít k vytvoření vašeho jedinečného designu. V naší nabídce naleznete samolepicí tapety, které jsou vhodné pro použití na hladké povrchy stěn nebo nábytku. U samolepicích tapet je důležité, aby povrch byl bezchybný, tedy například hladká sádrokartonová stěna.

Využít můžete i naše nelepivé tapety, kde použití lepidla na tapety umožňuje aplikaci i na méně dokonalé povrchy. Lepidlo zajišťuje částečné vyhlazení nerovností.

Je důležité vědět, ve kterých místnostech chcete tapetu použít. Jaký je provoz, pohyb osob a v daném prostoru, s čím souvisí požadavek na vyšší či nižší odolnost. Ať už se jedná o komerční prostory nebo domácí použití.

Pro domácí použití, např. Vhodné jsou textilní tapety GekkoTex, kde můžete zvolit i šedou variantu lepidla, pokud potřebujete zabránit prosvítání podkladu.

Aplikace tapety

V komerčních prostorech je třeba zvážit i nutnost mytí nebo antibakteriální požadavky na povrch. Nezapomeňte na bezpečnost a zvažte použití certifikované protipožární tapety. Všechny tyto požadavky splňuje například tapeta Digimura.

Pro zvýšené ekologické požadavky vybírejte z NON PVC tapet a dbejte na zvolenou technologii tisku, neboť pouze kombinace NON PVC tapet, technologie HP Latex a správného lepidla se může pyšnit označením ZELENÁ.

Decal Alldecor 2D

Při použití tapety Decal Alldecor 2D je dosaženo špičkového prémiového designu v kombinaci se zaměřením na ekologii díky použitým materiálům a jedinečným možnostem textury.

 

Připravujeme pro vás také aplikační manuály!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti