Upravit stránku

Ritrama Ri-JET Optima – samolepicí vinyl bez kompromisů!

01. 03. 2024

Řada Ritrama Ri-JET Optima je řada samolepicích vinylů určených pro velkoformátový digitální tisk. Představuje ideální vinyl pro střednědobé a dlouhodobé použití v interiéru i exteriéru na rovné a mírně zakřivené povrchy. Díky lepidlu Airflow je to výjimečně účinné řešení pro snadnou aplikaci bez bublin. Tato speciální struktura lepidla zajišťuje hladkou a bezproblémovou instalaci na povrchy, čímž šetří čas a náklady. Díky tomu se Ri-JET Optima stává nepostradatelným nástrojem pro všechny tiskové projekty, kde je kladen důraz na přesnost a jednoduchou aplikaci.

Polymerní vinyl s UV stabilizací zajišťuje barevnou stálost potištěného povrchu až po dobu 5 let. Permanentní lepidlo poskytuje vynikající přilnavost na různé povrchy a je k dispozici v čiré nebo šedé barvě pro extra krycí schopnost. V závislosti na vašich preferencích je k dispozici také verze s podkladem o hmotnosti 135 g/m² (bez Airflow).

Hlavní výhody

• Vysoká přizpůsobivost povrchu

• Vysoká rozměrová stabilita (nízký smršťovací efekt)

• Kompatibilita s solventními, ekosolventními, latexovými a UV inkoustovými tiskárnami

• Ideální pro všechny hladké povrchy

• Dostupné v lesklé bílé, čiré lesklé a čiré matné povrchové úpravě

• Dostupné s čirým a šedým lepidlem

 

Typické použití

Ri-JET Optima je optimální řešení pro střednědobou a dlouhodobou venkovní reklamu ve vlacích, autech a autobusech. Vynikajících výsledků lze dosáhnout také pro střednědobé a dlouhodobé vnitřní aplikace v obchodech, nákupních centrech a letištních terminálech na všech rovných a mírně zakřivených površích.

Tloušťka 75 mikronů zajišťuje vynikající odolnost a přizpůsobivost.

Vinyl splňuje nařízení REACH a směrnici RoHS. Ri-JET Optima – Vaše prémiová volba pro kvalitní a odolný samolepicí tisk.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti