Upravit stránku

Společnost Onyx Graphics, Inc. byla založena v roce 1989 v Salt Lake City, Utahu, ve Spojených státech, v domově "nejúžasnějšího sněhu na zemi". V brzkých hodinách, kdy nebyli zakladatelé na svazích, se vydali cestou, kterou by pomohli zákazníkům dosáhnout barevného tisku na elektrostatických tiskárnách pro krátkodobý a velkoplošný tisk.

Ve skutečnosti skupina Onyx Graphics User Group zahrnovala tolik vedoucích představitelů trhu, že se tato skupina stala Asociací pro digitální tisk a zobrazování (DPIA), která byla nakonec přemístěna do dnešní Specialty Graphic Imaging Association (SGIA).

Onyx Graphics i nadále usiluje o to, aby společnost pomohla zákazníkům zvýšit produktivitu, snížit náklady a získat konkurenční výhodu s vynikající kvalitou tisku a barev. Produktové portfolio Onyx Graphics nabízí řešení typu end-to-end pro pracovní proces tisku - od návrhu až po dokončení.

Inovační, produktivní a spokojení zákazníci po celém světě nás motivují, abychom neustále rozvíjeli a zlepšovali naše špičkové technologie. Naši globální partneři a dlouholeté vztahy s výrobci hardwaru posilují naši vedoucí pozici na trhu.

Použití pro Windows.

Pro konkrétní nabídku kontaktujte prosím tepede@tepede.cz

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti